Audiolog i foniatra

dr n. med. BARBARA MACIEJEWSKA

specjalista audiolog i foniatra

specjalista neurolog

 

Posiadam interdyscyplinarne wykształcenie zawodowe, wsparte doświadczeniem klinicznym oraz kursami doskonalącymi w Polsce i za granicą. Dzięki temu mogę zapewnić Państwu profesjonalną i rzetelną pomoc, zwłaszcza w chorobach z kręgu neurootologii  takich jak zawroty głowy, zaburzenia równowagi oraz szumy uszne. Swoją pracę i zainteresowania naukowe realizuję pracując na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W czasie wizyty mogą Państwo liczyć na wielokierunkową, holistyczną i indywidualną terapię. Szczególną uwagę zwracam na profilaktykę zdrowotną. Przyjmuję dzieci i dorosłych.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego I na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Stopień doktora nauk medycznych uzyskałam na podstawie pracy pt. ”Wartość słuchowych potencjałów wywołanych w diagnostyce dysleksji rozwojowej”. Posiadam tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie audiologii i foniatrii (z najlepszym wynikiem w sesji) oraz w dziedzinie neurologii.

Aktywnie działam w ramach struktur towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych: przynależąc do Unii Europejskich Foniatrów pełnię funkcję UEP Officer for Scientific Cooperation, wchodzę w skład Komitetu do spraw Mowy i Języka przy UEP, przynależę również do Sekcji Audiologicznej i Foniatrycznej Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz do Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Więcej o mnie na stronie: www.zawroty-z-glowy.pl

Amedeus Centrum Medyczne - ul. Jackowskiego 27/2A

Sprawdź dojazd